O firmie Arkei Nieruchomości

ARKEI NIERUCHOMOŚCI działa na rynku nieruchomości od 2012 roku. Prowadzą ją profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy cenią sobie etykę, zaangażowanie i skuteczność w swojej pracy. Zrozumienie oczekiwań i potrzeb swoich klientów jest dla nas ważne, aby skutecznie świadczyć swoje usługi.

Dostarczamy autentycznych i rzetelnych informacji, dzięki czemu oferujemy swoim klientom najlepsze i najbezpieczniejsze transakcje. Świadczymy kompleksowe usługi, współpracując z klientami od przedstawienia ofert po finalizację umów.

Działamy zarówno na pierwotnym, jak i wtórnym rynku nieruchomości, oferując usługi związane z kupnem, sprzedażą, wynajmem i dzierżawą nieruchomości.

Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu Arkei Nieruchomości może świadczyć swoim klientom szeroki wachlarz usług. Współpracujemy z rzeczoznawcami majątkowymi, biurami projektowymi, kancelariami notarialnymi, deweloperami, kancelariami prawnymi, towarzystwami ubezpieczeniowymi i innymi agencjami nieruchomości. Współpracujemy również z Bankami oraz Instytucjami Finansowymi pomagając w ten sposób swoim klientom w zdobyciu finansowania nieruchomości.

ARKEI NIERUCHOMOŚCI to agencja nieruchomości, która zajmuje się kompleksową obsługą rynku nieruchomości we Włocławku i województwie kujawsko-pomorskim, a także w Poznaniu i Wielkopolsce.

Przeprowadzamy transakcje na rynku nieruchomości, w tym kupno, sprzedaż i wynajem różnego rodzaju nieruchomości, takich jak mieszkania, domy, grunty, nieruchomości komercyjne, nieruchomości przemysłowe, nieruchomości rekreacyjne i nieruchomości rolne.

Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę transakcyjną, która obejmuje wyszukiwanie nieruchomości dopasowanych do ich indywidualnych potrzeb, pełne wsparcie w procesie zawierania umów sprzedaży i najmu, weryfikację wiarygodności stron transakcji oraz stanu prawnego i finansowego nieruchomości.

Pomagamy również we wszelkich niezbędnych czynnościach transakcyjnych, takich jak obsługa notarialna, pomoc prawna, wycena, świadectwo charakterystyki energetycznej itd..

Firmą zarządza Remigiusz Kucharuk, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami o numerze licencji 18407. Arkei Nieruchomości jest członkiem Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz sieci Inet-Online. Spółka jest również ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej, zgodnie z wymogami prawa.

Sukces Arkei Nieruchomości opiera się na naszym zaangażowaniu w świadczenie zindywidualizowanych usług oraz zapewnienie skutecznych i bezpiecznych transakcji. Naszym celem jest zapewnienie profesjonalnej i kompleksowej obsługi swoim klientów od momentu podpisania umowy pośrednictwa, aż do momentu przekazania nieruchomości.

Jeśli szukasz rzetelnego i profesjonalnego biura nieruchomości, które zawsze stawia na pierwszym miejscu interes klienta, to nasze biuro nieruchomości jest właśnie dla Ciebie. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że warto nam zaufać!

Jeśli szukasz rzetelnego i profesjonalnego biura nieruchomości, które zawsze stawia na pierwszym miejscu interes klienta, to nasze biuro nieruchomości jest właśnie dla Ciebie. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że warto nam zaufać!

JESTEŚMY CZŁONKAMI:

Chcesz kupić lub wynająć dla siebie nieruchomość?
Nasz Doradca skontaktuje się z Państwem niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

    *Zapoznałem/łam się i akceptuję Politykę Prywatności. Oświadczam, iż jestem świadomy, że administratorem moich danych będzie spółka ARKEI sp. z o.o.(„Administrator”). Kliknięcie przycisku „WYŚLIJ” jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu.
    W przypadku zaś, gdyby udzielenie odpowiedzi bądź przygotowanie wyceny było powiązane z koniecznością zwrotnego przekazania informacji handlowych – równoznaczne jest także z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz na marketing bezpośredni przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Więcej zakładka RODO.

    * pozycje wymagane