Sprzedamy Twoją nieruchomość.

Chcesz szybko i bezproblemowo sprzedać swoją nieruchomość na wysokim poziomie?

Zgłoś ją do nas!

Chcesz szybko i bezproblemowo sprzedać swoją nieruchomość na wysokim poziomie?

Zgłoś ją do nas!

Jesteśmy specjalistami w obrocie nieruchomościami i posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Dbamy o nasze relacje z Klientami, dlatego zawsze działamy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, aby zapewnić naszym Klientom jak najlepsze wyniki.

Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy znają rynek nieruchomości jak własną kieszeń i potrafią dokonać niezbędnych analiz, aby osiągnąć najlepsze ceny.

Zgłaszając nieruchomość do nas, możesz być pewny, że zostanie ona przedstawiona na rynku w jak najlepszym świetle. Będziemy współpracować z Tobą na każdym etapie, aby zapewnić Ci spokój i pewność, że wszystko jest prowadzone rzetelnie i skutecznie. Nie zwlekaj i zgłoś swoją nieruchomość do nas już dziś! .

Chcesz sprzedać nieruchomość?
Napisz a skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe

    *Zapoznałem/łam się i akceptuję Politykę Prywatności. Oświadczam, iż jestem świadomy, że administratorem moich danych będzie spółka ARKEI sp. z o.o.(„Administrator”). Kliknięcie przycisku „WYŚLIJ” jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu.
    W przypadku zaś, gdyby udzielenie odpowiedzi bądź przygotowanie wyceny było powiązane z koniecznością zwrotnego przekazania informacji handlowych – równoznaczne jest także z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz na marketing bezpośredni przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Więcej zakładka RODO.

    * pozycje wymagane