Sprzedaż nieruchomości

Naszym Klientom zapewniamy KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ transakcji:

  • wyszukiwanie ofert według indywidualnych potrzeb Klienta

  • pełna obsługa przy zawieraniu umów sprzedaży (kupna) i wynajmu (najmu)

  • rzetelne sprawdzanie wiarygodności stron transakcji oraz weryfikację stanu prawnego i finansowego nieruchomości, proponując w razie jakiegokolwiek problemu pomoc w jego rozwiązaniu

  • pomoc w przeprowadzeniu wszystkich niezbędnych czynności związanych z transakcją (organizujemy obsługę notarialną, prawną, wycenę, świadectwo charakterystyki energetycznej etc)

Każda transakcja na polu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami,
jest dla nas jedyna w swoim rodzaju.

FIRMA ARKEI prowadzona jest przez Remigiusza Kucharuk i działa w oparciu o licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami – nr licencji 18407.

Zgodnie z wymogami ustawowymi i prawnymi nasze biuro nieruchomości we Włocławku i Poznaniu dysponuje ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej.

ARKEI jest członkiem Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz wspólnej sieci Inet-Online. Celem znalezienia najlepszych rozwiązań istniejących na rynku ścisłe współpracujemy z kancelaria prawną, doradcami podatkowymi, notariuszem, biurami z Poznania, Wielkopolski i specjalistami z innych dziedzin, których wiedza i doświadczenie są pomocne przy zawieraniu transakcji na rynku nieruchomości. Jesteśmy również partnerem portalu o tematyce finansowej.

Osiągamy to nie tylko dzięki rzetelności i dbałości o bezpieczeństwo realizowanych transakcji, ale przede wszystkim poprzez całkowite zaangażowanie i zapewnienie każdemu klientowi indywidualnej obsługi, od momentu podpisania umowy pośrednictwa, do przekazania przedmiotu transakcji włącznie. Zapewniamy przy tym profesjonalną i kompleksową obsługę prawną realizowanych transakcji.

Naszym celem jest bycie dla Państwa nie tylko pośrednikiem nieruchomości, ale także przyjacielem i doradcą. Korzystając z naszych usług oszczędzasz swój czas, a także zyskujesz pewność, że Twoja transakcja zostanie przeprowadzona z należytą starannością, w sposób profesjonalny i co najważniejsze – BEZPIECZNY.

Profesjonalne biuro obrotu nieruchomościami ARKEI

W celu zgłoszenia nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu prosimy o wypełnienie formularza, kontakt telefoniczny lub mailowy. Doradca naszej agencji skontaktuje się z Państwem niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Zgłoś nieruchomość do sprzedaży

    *Zapoznałem/łam się i akceptuję Politykę Prywatności. Oświadczam, iż jestem świadomy, że administratorem moich danych będzie spółka ARKEI sp. z o.o.(„Administrator”). Kliknięcie przycisku „WYŚLIJ” jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu.
    W przypadku zaś, gdyby udzielenie odpowiedzi bądź przygotowanie wyceny było powiązane z koniecznością zwrotnego przekazania informacji handlowych – równoznaczne jest także z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz na marketing bezpośredni przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Więcej zakładka RODO.

    * pozycje wymagane