Sprzedaż/Wynajem

Jesteśmy świadomi, że klienci sprzedający lub wynajmujący nieruchomość nakierowani są na osiągnięcie maksymalnej ceny sprzedaży czy stawki najmu oraz uzyskania wiarygodnego klienta/nabywcy. Znając preferencje klientów powierzających nam swoje nieruchomości kierujemy się dewizą bezpieczeństwa i solidności transakcji poprzez:

 • Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży weryfikując stan prawny i techniczny, sporządzenie opisu, wykonanie profesjonalnych zdjęć.
 • Ustalenie ceny ofertowej oraz przewidywanej ceny transakcyjnej.
 • Promocję oferty, przygotowanie kampanii i strategii sprzedaży.
 • Prezentacja i negocjacje z potencjalnymi kupującymi.
 • Przygotowanie dokumentacji do sprzedaży i dokumentacji posprzedażowej.

Nie boimy się być najlepsi i pracować na wyłączności!
Wysokość naszego wynagrodzenia ustalana jest indywidualnie w zależności od zakresu świadczonej usługi.

Zgłoś nieruchomość

  *Zapoznałem/łam się i akceptuję Politykę Prywatności. Oświadczam, iż jestem świadomy, że administratorem moich danych będzie spółka ARKEI sp. z o.o.(„Administrator”). Kliknięcie przycisku „WYŚLIJ” jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu.
  W przypadku zaś, gdyby udzielenie odpowiedzi bądź przygotowanie wyceny było powiązane z koniecznością zwrotnego przekazania informacji handlowych – równoznaczne jest także z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz na marketing bezpośredni przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Więcej zakładka RODO.

  * pozycje wymagane