POZNAŃ DMOWSKIEGO

Doświadcz niezwykłego piękna w nowoczesnym budynku składającym się z dwóch segmentów i hali garażowej.

Projektanci perfekcyjnie połączyli elementy szkła, stali i lameli na wzór drewna, aby stworzyć idealny budynek dla współczesnego stylu życia.

Na przestronnych tarasach i balkonach znajdziesz idealne miejsce do odpoczynku i relaksu po długim dniu. Z dala od zgiełku miasta, zaznasz spokoju i wyciszenia, co pozwoli Ci odnowić siły.

Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji, aby zamieszkać w miejscu, które pozwoli Ci cieszyć się życiem na co dzień.

RYNEK PIERWOTNY – 0% PODATKU PCC

Termin zakończenia inwestycji – III kwartał 2024

Nowoczesny design 

budynku

Odkryj inwestycję Dmowskiego, która oferuje 107 mieszkań o powierzchni od 37 m2 do 89 m2.

Kameralny budynek składa się z 5 do 7 kondygnacji, co daje szeroki wybór mieszkań na piętrze, które idealnie odpowiadają Twoim potrzebom.

Zamieszkaj w budynku, który łączy w sobie nowoczesną architekturę i funkcjonalność, idealnie dopasowaną do miejskiego stylu życia.

To miejsce, w którym poczujesz się jak w domu i będziesz miał wszystko, czego potrzebujesz w zasięgu ręki. Nie przegap okazji, aby zamieszkać w nowoczesnym i wygodnym miejscu!

ZAREZERWUJ JUŻ DZIŚ
WIĘCEJ INFORMACJI U OPIEKUNA OFERTY.

Znajdź mieszkanie skrojone na miarę Twoich potrzeb

i zamieszkaj tak jak chcesz!

MIESZKANIA 2 POKOJOWE

MIESZKANIA

2 POKOJOWE

MIESZKANIA 3 POKOJOWE

MIESZKANIA

3 POKOJOWE

WYJĄTKOWA LOKALIZACJA

Szukasz idealnego miejsca do życia w Poznaniu? Sprawdź Górczyn i Łazarz – to dzielnice, gdzie chętnie osiedlają się młodzi ludzie i rodziny z dziećmi.

Ciesz się otaczającymi terenami zielonymi, łatwym dostępem do komunikacji miejskiej i dogodnym wyjazdem z miasta. Te niezaprzeczalne atuty sprawiają, że życie w tych lokalizacjach to czysta przyjemność.

Wystarczy 8 minut spacerem do tramwaju, by być w centrum miasta i w innych miejscach Poznania.

Podróżowanie rowerem? Bezpieczna ścieżka rowerowa prowadzi aż do centrum.

Twoje codzienne obowiązki ułatwią blisko położone przedszkola, szkoły i sklepy. A dla miłośników wypoczynku, Park Kasprowicza i tereny na Szachtach to idealne miejsca na relaks i spacery. Nie przegap okazji – zobacz, co oferuje Panorama Górecka z najważniejszymi sklepami i punktami usługowymi. Dodatkowo, w okolicy znajdziesz wiele ciekawych miejsc gastronomicznych, gdzie serwowane są dania z różnych kuchni świata. Czekamy na Ciebie!

ZAPYTAJ O CENĘ
WIĘCEJ INFORMACJI U OPIEKUNA OFERTY

GALERIA WIZUALIZACJE WNĘTRZ MIESZKAŃ


Zapraszamy na prezentacje!

Nasz Doradca skontaktuje się z Państwem niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

    *Zapoznałem/łam się i akceptuję Politykę Prywatności. Oświadczam, iż jestem świadomy, że administratorem moich danych będzie spółka ARKEI sp. z o.o.(„Administrator”). Kliknięcie przycisku „WYŚLIJ” jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu.
    W przypadku zaś, gdyby udzielenie odpowiedzi bądź przygotowanie wyceny było powiązane z koniecznością zwrotnego przekazania informacji handlowych – równoznaczne jest także z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz na marketing bezpośredni przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Więcej zakładka RODO.

    * pozycje wymagane